Hakkımızda

GFA 2017


    Lilium, 2011 yılından bu yana dijital pazarlama, mobil reklamcılık ve organizasyon yönetimi alanlarında faaliyet gösteren firmamızdır. Türkiye’de kurumsal olarak cosplay convention alanına yatırım ve yönetim sağlayan ilk firmadır. Önce Torucon İstanbul, şimdi Geek Festival Avrasya etkinliği ile Türkiye’deki anime ve cosplay’e ilgi duyanları bir araya getirmektedir.

  • -

  • Misyonumuz

    -Türkiye’deki anime, manga, çizgi roman, PC ve konsol oyunları, masaüstü oyunları, teknoloji ürünleri, bilimkurgu ve fantastik türdeki; tv dizisi, sinema filmi, kitaplar ve benzeri alakalı unsurlara ilgi duyan “Geekleri” bir araya getirmek. Bu kültürlere olan ilgiyi arttırmak.

    -Cosplay hobisine ilgi duyan kişileri bir araya getirip, performanslarını sergileyebililecekleri güvenli bir ortam oluşturmak. Ülkemizde cosplay ile ciddi olarak ilgilenen insanları daha iyi kostümler yapmaya ve uluslararası yarışmalara katılmaya teşvik etmek.

    -Ülkemizde benzer alanlarda faaliyet gösteren tüm kişi, marka ve organizasyonların (öğrenci grupları, çizgi roman ve action figure mağazaları, ilgili yayınevleri, oyun firmaları , basın kuruluşları gibi) tanıtımına katkıda bulunarak, çeşitli ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de bu alanda büyük bir sektör oluşturabilmektir.